Trainee klientsky poradca

Spoločnosť: MALTOM s. r. o.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Baví ťa práca s ľuďmi? Nemáš problém s komunikáciou a nebaví ťa stereotypná práca v kancelárií? Máš "ťah na bránu" a chceš mať príjem v závislosti od tvojich výsledkov?

V tom prípade je pre teba vhodná práca v oblasti obchodu. Ak k tomu pridáš pozitívny vzťah k financiám a ekonomike, tak si ideálny kandidát na našu pozíciu.

Najväčšia výhoda práce v tejto oblasti je, že napriek tomu, že máš od nás garantovaný príjem, tak príjem nemáš obmedzený v závislosti od tvojich výsledkov.

Čo bude obsahom tvojej práce?
- Starostlivosť o klientov spoločnosti (komunikácia s klientmi, administratívna činnosť),
- vyhľadávanie nových potencionálnych klientov (B2B, B2C),
- vypracovanie produktových ponúk pre klientov,
- administratívna činnosť.

Ak nemáš skúsenosti v oblasti financií, tak ťa vzdelávaním a školeniami naučíme byť v tejto oblasti profesionálom (investovanie, bankovníctvo, poistenie).

Využi tak príležitosť a pridaj sa k nám.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206