Asistent/ka predaja / Módny stylista

Spoločnosť: MARVELIS s.r.o.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 30.04.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Máš rád/a módu a nerobí ti problém komunikovať s ľuďmi ? Využi svoje schopnosti a poď pracovať do našej predajne oblekov, pánskeho voľnočasového oblečenia a doplnkov.

Náplň práce:
- Blokovanie tovaru - práca s pokladňou a terminálom.
- Poskytovanie poradenstva ohľadom výberu vhodného oblečenia, obuvi a doplnkov s prihliadnutím na typ klientov, ich postavu, vek, postavenie, príležitosť a pod.
- Starostlivosť o predajňu - poriadok, vizuál predajne.
- Aranžovanie tovaru na predajni - prezliekanie figurín
Pracovná doba: 10:00 - 18:00 hod.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2205