Referent v oblasti civilnej ochrany

Spoločnosť: BE-SOFT a.s.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 18.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Odpadové hospodárstvo a životné prostredie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme nového člena do nášho tímu "referenta v oblasti civilnej ochrany obyvateľstva" spoločnosti BE-SOFT, a.s. do našej pobočky v Košiciach. Mal/a by si na starosti klientov väčšinou v Košiciach, občas je potrebné vycestovať v rámci SR.

Využi jedinečnú príležitosť a možnosť pracovať v priateľskom kolektíve.

PODMIENKA PRIJATIA DO PRACOVNÉHO POMERU JE DISPONOVAŤ OSVEDČENÍM O SPÔSOBILOSTI NA ÚSEKU CIVILNEJ OCHRANY OBYVATEĽSTVA. V prípade ak disponujete aj inou odbornou spôsobilosťou - je to výhodou napr. odborná spôsobilosť v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a ochrany pri práci a pod

Tvojou úlohou bude:
• výkon poradenskej činnosti v oblasti CO u pridelených klientov
• návšteva klientov podľa osobitných dojednaní
• evidencia plánovaných návštev u klientov
• vypracovanie dokumentácie CO a jej aktualizácia
• výkon školení a auditov CO
• evidencie výkonov podľa osobitných dojednaní a interných smerníc
• výkon evidencie o odpadoch a spracovanie ohlásení
• spracovanie dokumentov pre orgány štátnej správy

Pátrame po odhodlanom, flexibilnom a zodpovednom človeku, ktorý má rád výzvy a s nadšením prijíma zmeny.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205