Pracovník pre rekonštrukcie komínov

Spoločnosť: STYROTHERM, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Dolný Kubín
Dátum platnosti ponuky: 19.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Prijmeme pracovníka celoročne na pozíciu pomocníka pre rekonštrukciu komínov, frézovanie a vložkovanie, práca celoročne kdekoľvek u zákazníka. Cestuje sa každý deň na dodávke k zákazníkovi a späť na firmu. Hľadáme človeka, ktorý bude šoférovať dodávku. Nutnosť preto mať to-niečo odjazdené aspoň na osobnom vozidle, teda dobrého šoféra, jazdiť na dodávke sa naučí. Základný stabilný plat 800 EUR + odmeny podľa zákaziek, ktoré idú až do 1400 EUR mesačne spolu so mzdou. Práca začína ráno okolo 6 podľa toho kam sa ide a s pracovníkom ktorý mu bude pridelený sa končí obvykle okolo 13-15 podľa rýchlosti prác. Pol roka sa pracuje 4 dni v týždni pol roka naplno 5 dní, podľa sezóny. Jednoduchá práca pomocníka a šoféra dodávky. Obsadzujeme jedno posledné voľné miesto.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206