Kuchár so zabezpečeným ubytovaním

Spoločnosť: ASPECT-VYHNE, a.s.
Miesto výkonu práce: Vyhne (Žiar nad Hronom)
Dátum platnosti ponuky: 16.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

V PRÍPADE ZÁUJMU O PRÁCU KONTAKTUJTE ŠÉFKUCHÁRA NA TEL.ČÍSLE: +421 918 408 167

- Je gastronómia Vašou vášňou?
- Zaujímajú Vás nové trendy v gastronómii a ich aplikácia v praxi?
- Chcete profesionálne rásť v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý je súčasťou jedinečnej slovenskej hotelovej siete?
- Ste kreatívny a mladý duchom?

Ak sú Vaše odpovede kladné, tak možno hľadáme práve Vás a radi Vás privítame v našom tíme.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• Dodržiavať nadstavené štandardy a tímovo sa podieľať na príprave všetkých druhov stravy.
• Zodpovedať za kvalitu pripravovaných jedál.
• Odhodlanosť, pohodový prístup a kreativita sú vítanými aspektami v našom tíme.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206