Obchodný zástupca - vyplňovanie prihlášok - Nitra

Spoločnosť: Redlis s. r. o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 19.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Jednoduchá práca cez pc, tablet či smartfón. Registrácia klientov zdravotnej poisťovne elektronicky jednoducho a rýchlo.

K dispozícii máme propagačné materiály aj nezávislé porovnania poisťovní.

ODMENA 50€ brutto za 1 registráciu.
Vieš si teda zarobiť 1000€ ale aj 3000€, podľa prístupu k práci.

Ak uzavrieš iba jednu reg. denne.
20dní x 50€ = 1000€ brutto

Ak uzavrieš len jednu rodinu denne (Muž, žena, dieťa)
20dní x 150€ = 3000€ (brutto)

Práca na dohodu o vykonaní práce.
Výplata 1x do mesiaca.

Vhodné aj pre ľudí bez praxe, popri práci, MD alebo študentov.

Školenie zabezpečíme bezplatne na náklady spoločnosti.

V prípade záujmu mi zavolajte na číslo 0911460744 a následne Vás budem kontaktovať.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206