Farmaceut/lekárnik

Spoločnosť: PharmaBel s.r.o.
Miesto výkonu práce: Spišské Vlachy (Spišská Nová Ves)
Dátum platnosti ponuky: 11.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo,Chemická výroba a farmácia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Si farmaceut/farmaceutka? Hľadáš prácu? Lekáreň Na Zastávke v Spišských Vlachoch ponúka príjemné pracovné prostredie mladých ľudí, osobný prístup súkr.zamestnávateľa,8 hod. prac.doba a iné zaujímavé benefity. Neváhaj a pridaj sa k nám :)
Zamestnanecké výhody, benefity
Mesačná mzda od 1450,- eur do 1890,- eur., /
príspevok na stravu, pravidelné odmeny, osobný prístup zamestnávateľa
Informácie o výberovom konaní

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Farmacia

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Lekárenstvo
Pracovná náplň farmaceuta
Vykonáva prípravu liekov na základe lekárskeho predpisu, resp. aj do zásoby vrátane plnenia, rozvažovania, balenia a označovania obalov liekov.
Vydáva lieky, zdravotnícke pomôcky, dietetické potraviny a doplnkový sortiment, vrátane dispenzácie liekov a zdravotníckych pomôcok.
Vykonáva podľa potreby fyzikálne a biochemické vyšetrenia zamerané na primárnu prevenciu a sledovanie účinnosti a bezpečnosti farmakoterapie, ktoré si nevyžadujú ďalšie laboratórne spracovanie.
Plní pokyny odborného zástupcu v rozsahu jeho pracovnej náplne.

Bližšie info na t.č. 0917176703 alebo e-mailom lekaren.vlachy@gmail.com

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208