Učiteľ v škôlke / Sprievodca v lesnom klube

Spoločnosť: WALDKIND
Miesto výkonu práce: Bratislava-Nové Mesto
Dátum platnosti ponuky: 11.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Naše pracovisko je les na kolibe a priestorové zázemie máme v Hoteli West, ktorý sa nachádza pod Televíznou vežou. Hľadáme človeka, ktorý bude radostne tráviť čas s deťmi, má chuť s nimi poznávať les, rastlinstvo, živočíchy a odpovedať na ich otázky, pomôcť s hygienou, celodenný servis okolo detí, tvorivé činnosti k aktuálnej téme a ročnému obdobiu, láskyplný prístup k deťom, stanovovanie pravidiel a schopnosť rešpektujúco trvať na dodržiavaní pravidiel. Na prácu s deťmi hľadáme pokojného trpezlivého človeka - sprievodcu, pre ktorého je v poriadku byť v našom klube v čase 12-18:00 3-4 dni v týždni ak by to bolo potrebné tak aj na plný pracovný čas. Pracuje sa na živnosť.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208