Koordinátor podujatí v kaviarni

Spoločnosť: HistoryCaffe s. r. o.
Miesto výkonu práce: Prievidza
Dátum platnosti ponuky: 21.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo,Gastronómia,Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu koordinátora/ky podujatí.

Hľadáme motivovaného jednotlivca, ktorý/á bude mať na starosti organizáciu a koordináciu podujatí v našej kaviarni. Vašou zodpovednosťou bude hľadať nové podujatia a dohadovať sa s klientmi ohľadom ich požiadaviek a potrieb.

Požadujeme skúsenosti s hľadaním podujatí a dohadovaním sa s klientmi, kreativitu, iniciatívu a organizačné schopnosti. Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme sú nevyhnutné.

Ponúkame stabilné zázemie v priateľskom pracovnom prostredí, možnosť profesionálneho rastu a rozvoja a príjemný kolektív.

Ak sa cítite byť vhodný/á kandidát/ka pre túto pozíciu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Váš tím History Caffe

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2205