Supervízor výroby

Spoločnosť: KAMAX Fasteners s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bardejov
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

1. Spolupracuje na tvorbe a vyhodnotení mesačných plánov výroby.
2. Plní úlohy vyplývajúce z podnikových cieľov a politiky kvality pre výrobu.
3. Zodpovedá za riadnu starostlivosť o stroje a zariadenia na oddelení výroby.
4. Zodpovedá za ochranu životného prostredia a dodržiavanie zásad environmentálnej politiky v rámci výroby.
5. Vyhodnocuje nábeh nových výrobkov vo výrobe a navrhuje opatrenia smerujúce k ich rýchlemu zavedeniu do sériovej výroby.
6. Navrhuje opatrenia na zlepšenie kvality na oddelení výroby a zaisťuje ich plnenie.
7. Kontroluje dodržiavanie predpisov a technologických postupov.
8. Motivuje podriadených pracovníkov s cieľom zaistenia maximálnej produktivity práce.
9. V pravidelných intervaloch, ktoré stanovuje manažér výroby, vykonáva hodnotenie podriadených pracovníkov, spracováva dochádzku podriadených pracovníkov.
10. Riadi činnosť výroby k zaisteniu kvantitatívnych a kvalitatívnych ukazovateľov plánov strediska a navrhuje opatrenia k prípadnému odstráneniu odchýlok.
11. Zodpovedá za dodržiavanie predpisov o bezpečnosti práce a stará sa o pravidelné poučenie podriadených pracovníkov v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany.
12. Spracováva plány vzdelávania s ohľadom na profesijný rozvoj podriadených a zabezpečuje ich plnenie, organizuje systém preventívnych prehliadok.
13. Zodpovedá za disciplínu a poriadok na pracovisku v priebehu zmeny.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2208