Sociálny pracovník/-čka v ambulantnom zariadení soc. služieb

Spoločnosť: DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
Miesto výkonu práce: Bratislava-Staré Mesto
Dátum platnosti ponuky: 21.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ak Ti nie je ľahostajný život ľudí na ulici, príď do Ošetrovne sv. Alžbety a staň sa súčasťou nášho tímu ako sociálny pracovník (sociálna pracovníčka).

Náplňou Tvojej práce bude:
- vykonávanie sociálnej práce ako odbornej činnosti na účel ustanovený zákonom o sociálnych službách v určených zariadeniach sociálnych služieb zamestnávateľa;
- úzka spolupráca s ostatnými sociálnymi pracovníkmi/asistentami sociálnej práce vykonávajúcimi prácu v určených zariadeniach sociálnych služieb zamestnávateľa;
- vykonávanie sociálneho poradenstva v určených zariadeniach sociálnych služieb zamestnávateľa;
- vykonávanie pomoci pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov v určených zariadeniach sociálnych služieb zamestnávateľa;
- diagnostikovanie sociálnych problémov a riešenie krízovej sociálnej situácie klienta;
- podieľanie sa na riešení sociálno-právnych a sociálno-zdravotných problémov klienta;
- v prípade potreby sprevádzanie klienta a hájenie záujmov klienta;
- príprava a vedenie príslušnej dokumentácie, vrátane práce so zobrazovacími jednotkami, reporting;
- budovanie vzťahu s klientom na báze partnerstva a spolupráce;
- spolupráca s inštitúciami štátnej správy a miestnej samosprávy pri riešení sociálnej núdze klienta;
- spolupráca s ostatnými pracovníkmi vykonávajúcimi prácu v určených zariadeniach sociálnych služieb zamestnávateľa.

Budeme radi, ak nám napíšeš a prídeš sa pozrieť do našej Ošetrovne sv. Alžbety, kde Ťa čaká tím skvelých kolegov, ale čo je ešte dôležitejšie, práve tí najzraniteľnejší, ktorí potrebujú Tvoju odbornú podporu.

Ustanovený týždenný pracovný čas bude 40 hodín týždenne a bude rozvrhnutý na pondelok až piatok.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208