Vychovávateľ v centre pre deti a rodiny (detskom domove)

Spoločnosť: Komunita Kráľovnej pokoja
Miesto výkonu práce: Močenok (Šaľa)
Dátum platnosti ponuky: 23.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Sociálne služby,Výchova, vzdelávanie a šport

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

vychovávateľ/-ka v centre pre deti a rodiny / detskom domove na samostatnej skupine - výchovno-vzdelávacia práca na samostatnej skupine Centra/detského domova v čase mimo vyučovania, individuálne plánovanie, odborná práca s dieťaťom, citové nasycovanie dieťaťa, vykonávanie spoločných úkonov s deťmi počas dňa, upratovanie, varenie, spoločné výlety a pod., rozvíjanie pracovných zručností dieťaťa podieľaním sa na spoločných prácach v domácnosti s prihliadnutím na vek dieťaťa, rozvoj estetického cítenia, kultúry detí a fyzickej zdatnosti, starostlivosť o hygienu a bezpečnosť detí, starostlivosť o dodržiavanie režimu dňa detí, vrátane odpočinku, dostatočného spánku, nácvik správnych návykov spoločenského správania detí, návykov potrebných pri osobnej hygiene, estetike, udržiavaní čistoty a poriadku v osobných veciach, v izbe, v spoločných priestoroch, aj v okolí zariadenia, rozvoj vôľových a morálnych vlastností dieťaťa, smerovanie jeho zmýšľania, cítenia a konania k najvyšším hodnotám, vychovávateľ učí deti všetkým domácim prácam, učí ich primerane veku pomáhať aj v priestoroch kuchyne a variť;

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Internet - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206