Príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže

Spoločnosť: Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Nitre
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum nástupu: 01.11.2023
Dátum platnosti ponuky: 15.12.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Samostatná činnosť pri zaobchádzaní s väznenými osobami, zabezpečovanie činností v rámci časového rozvrhu dňa a činností na zabezpečenie práv väznených osôb.
Samostatná činnosť pri zabezpečovaní strážnej činnosti v objektoch služobného úradu.
Samostatná činnosť súvisiaca so zabezpečením eskort väznených osôb mimo stráženého objektu.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205