Lokal Submanažér kvality pre projekty v automob. priemysle

Spoločnosť: Edscha Velky Meder s. r. o.
Miesto výkonu práce: Veľký Meder (Dunajská Streda)
Dátum nástupu: 01.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Kľúčový člen projektového tímu a hlavný kontakt so zákazníkom pre všetky medziodborové problémy s kvalitou v projektovej fáze od stavu uvoľnenia realizácie
- Koordinácia, organizácia a kontrola problémov s kvalitou súvisiacich s projektom v rámci projektového tímu
- Zodpovedá za včasné spracovanie kvalitatívnych tém podľa projektového plánu.
- Dodržanie požiadaviek na prvotné vzorkovanie (špecifikácie výkresov, špecifické požiadavky pre zákazníka ...).
- Zodpovedá za včasné spracovanie vnútropodnikových, medzipodnikových, nakupovaných dielov a s nimi súvisiace činnosti podľa príručky PMS (časový harmonogram, vzorkovanie, potrebné opatrenia v dodávateľskom reťazci, špeciálne požiadavky zákazníkov)
- Zodpovedá za vykonávanie procesných auditov (VDA 6.3 ...)
- Zúčastňovanie sa na zákazníckych auditoch
- Rozsah testov, zabezpečenie procesu, Poka Yoke, plán kontroly, inšpekčné pokyny, spôsobilosť procesu
- Účasť na procesných stretnutiach FMEA.
- Účasť na koncepcii testovacích zariadení a meradiel.
- Plánovanie a vykonávanie interných auditov výrobkov a procesov.
- Prebiehajúca koordinácia s vedúcim projektového tímu (projektové stretnutia).
- Reportovanie a eskalácia pre vedúceho projektového tímu v prípade odchýlok od cieľov.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

nemecký - pokročilá: B1 a B2

maďarský - pokročilá: B1 a B2

slovenský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Outlook - pokročilá

SAP - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205