Učiteľ odborných predmetov - odborná prax, hotelová akadémia

Spoločnosť: Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy
Miesto výkonu práce: Lučenec
Dátum nástupu: 01.09.2023
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport,Gastronómia,Potravinárstvo,Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

vykonávanie pedagogickej činnosti pri uskutočňovaní školského vzdelávacieho programu
(učiteľ odborných predmetov pre študijný odbor hotelová akadémia)

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206