HTML/CSS kodér so základmi JS (študent)

Spoločnosť: Trinetus s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5,50 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Do nášho tímu hľadame človeka, ktorý by sa podieľal na tvorbe šablón pre webstránky, eshopy alebo rôzne webové aplikácie, na ktorých pracujeme. Ďalšou náplňou budú aktualizácie a údržba existujúcich projektov.
V závislosti od skúseností je možné sa postupne prepracovať na pokročilý FE vývoj v niektorom z nami používaných frameworkov (Vue.js, React).

Požiadavky na uchádzača:
- HTML5 - mierne pokročilý
- CSS3 - mierne pokročilý
- Bootstrap 5 - mierne pokročilý
- Javascript (aspoň základy - či už vanilla alebo niektorý framework - Vue.js, React, JQuery a pod.)

Výhodou je znalosť niektorého z ďalších jazykov/technológií:
- Flutter (multiplatformový vývoj je vec, s ktorou sa zaoberáme a chceli by sme sa jej venovať viac)
- AWS cloud (postupne experimentujeme s cloud službami AWS, ale aj Azure Cloud)
- PHP (primárne sú naše projekty po BE stránke stavané na frameworkoch Laravel a Symfony)
- Wordpress/Shoptet (primárne ich nevyužívame, ale tieto skúsenosti sa môžu hodiť v budúcnosti alebo pri úlohách od partnerských firiem)
- GIT (aspoň fetch, push, pull, ostatné naučíme)
- valídny kód podľa W3C štandardov
- optimalizácia rýchlosti (Google Page Speed) - držíme sa filozofie, že menej je niekedy viac (niekedy stačí 2-3 riadky vanilla JS kódu namiesto toho, aby sme stiahli 100kB knižnicu)
- sémantický kód

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

HTML - pokročilá

Javascript - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206