ŠPECIALISTA VÝVOJA A PRODUKTOV

Spoločnosť: CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Svit (Poprad)
Dátum platnosti ponuky: 20.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Veda a výskum,Chemická výroba a farmácia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

vývoj nových produktov/fólií pre obalový priemysel na báze prírodných a syntetických materiálov,
sledovanie trendov v oblasti flexibilných obalových materiálov,
sledovanie trendov v oblasti techniky balenia potravinárskych produktov,
vytváranie a sledovanie prevádzkových pokusov, vyhodnocovanie výsledkov,
zavádzanie nových sortimentov do výroby a do praxe,
podpora predaja pri zavádzaní nových sortimentov u zákazníkov,
technická podpora predaja pri požiadavkách zákazníkov o nové sortimenty,
účasť na konferenciách, výstavách a seminároch súvisiacich s flexibilnými obalmi,
vývoj obalov spĺňajúcich požiadavky na trvalú udržateľnosť

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205