Referent na Oddelení verejného obstarávania

Spoločnosť: Bratislavský samosprávny kraj
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum nástupu: 01.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 26.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

• komplexne zabezpečuje proces obstarávania tovarov, stavebných prác a služieb podľa všeobecne záväzných právnych predpisov;
• zodpovedá za dodržiavanie interných aj externých predpisov a pravidiel týkajúcich sa prideleného obstarávania;
• v súlade s internými i externými predpismi a pravidlami organizačne zabezpečuje pridelené obstarávanie a určuje príslušné metódy prideleného obstarávania;
• zodpovedá za prípravu a organizáciu prideleného obstarávania;
• pri obstarávaní bezprostredne a kvalifikovane reaguje na požiadavky organizačných útvarov;
• spolupracuje s organizačnými útvarmi pri príprave a priebehu obstarávania;
• podieľa sa na príprave obchodných a zmluvných podmienok na pridelené obstarávanie;
• zodpovedá za spracovanie a úplnosť písomnej dokumentácie z obstarávania v zmysle platných všeobecne záväzných právnych predpisov a interných predpisov;
• koordinuje, spolupracuje a poskytuje metodickú pomoc organizačným útvarom pri zabezpečovaní procesu obstarávania;
• zabezpečuje sledovanie termínov a zákonných povinností vo verejnom obstarávaní, zverejňovanie dokumentov;
• plnenie informačných povinností;
• sledovanie legislatívnych zmien v oblasti verejného obstarávania;
• vykonáva evidovanie a archivovanie dokumentácie súvisiacej s VO podľa registratúrneho poriadku;
• plní oznamovacie a informačné povinnosti voči ÚVO;
• podieľa sa na tvorbe plánu verejného obstarávania na príslušný kalendárny rok;
• poskytuje súčinnosť pri výkone kontroly, auditu a podobne.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2205