Referent Oddelenia riadenia projektov - Investičný manažér

Spoločnosť: Bratislavský samosprávny kraj
Miesto výkonu práce: Bratislava-Ružinov
Dátum platnosti ponuky: 01.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

1. Vypracovanie, predkladanie, koordinácia a administrácia rozvojových projektov regionálneho charakteru;
2. Zabezpečenie komplexnej činnosti pridelených investičných akcií financovaných z externých zdrojov;
3. Kontrola prípravy objednávok a zmlúv a iných relevantných podkladov na realizáciu prác;
4. Organizovanie koordinačných stretnutí v príslušných projektoch; pravidelná komunikácia s internými a externými stranami participujúcimi na projekte, ako sú architekt, zhotoviteľ a iné
5. Spolupráca na príprave a zadaní projektových zámerov financovaných z externých zdrojov, predovšetkým v oblasti prípravy projektových / ideových návrhov a projektových dokumentáciía iných prípravných projektových podkladov;
6. Sledovanie a kontrola priebehu prác, časového harmonogramu stavby, kontrola dodržiavania technologickej disciplíny dodávateľa prác, podľa potreby robiť zápisy v stavebnom denníku, pripraviť doklady ku kolaudácii a odovzdávaciemu konaniu užívateľovi;
7. Zabezpečenie vstupnej obhliadky, popisu, podkladov a fotodokumentácie pre požiadavky investičných akcii,
8. Komplexná evidencia dokumentácie k prideleným projektom a zabezpečenie jej archivácie v zmysle internej smernice a pravidiel príslušných programov;
9. Príprava a odovzdávanie podkladov na zúčtovanie investičných akcií tak, aby investície mohli byť zaradené do majetku;
10. Súčinnosť pri tvorbe rozpočtov projektov financovaných z interných a externých zdrojov v súlade z príslušnou legislatívou a internými smernicami BSK;
11. Zabezpečenie podkladov k prideleným projektom pre Plán verejného obstarávania, Investičný plán, Akčný plán a Návrh rozpočtu BSK;
12. Spolupráca pri vypracovávaní a kontrole podkladov pre verejné obstarávanie (PHZ, prieskum trhu, formulár VO) pri obstarávaní tovarov a služieb súvisiacich s implementáciou projektov financovaných z externých a interných zdrojov v zmysle pravidiel programov a príslušnej legislatívy SR;

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Filtrovať ponuky podľa

1/2206