Softvérový architekt, dizajnér

Spoločnosť: RNS, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Pezinok
Dátum platnosti ponuky: 04.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

● Podieľať sa na návrhu a výstavbe infraštruktúry pre novú platformu;
● Zodpovedá za vypracovanie technických návrhov a rozhodnutí týkajúcich sa IT produktov alebo služieb.
● rieši technické a koncepčné konfigurácie, návrhy či funkcionality príslušných platforiem, rieši otázky kódovania príslušných algoritmov a technickej úrovne implementácie návrhu riešenia. Konfiguruje, integruje, plánuje a navrhuje celkovú implementáciu komplexného IT riešenia z technickej perspektívy a zabezpečuje aktuálnosť v súlade s platnými technickými štandardami

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - vysoká: C1 a C2

nemecký - pokročilá: B1 a B2

ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače

Microsoft Word - vysoká

Microsoft Excel - vysoká

Microsoft Outlook - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2206