Masérka do 4*hotela v obci Corvara v Taliansku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Taliansko
Dátum platnosti ponuky: 30.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 masérku (vhodnejšie pre ženu) do 4* wellness hotela v obci Corvara v regióne Trentino, v provincii Bolzano v južnom Tirolsku v Taliansku
Sezónna práca do polovice septembra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od začiatku decembra do apríla 2024
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Akceptovaní iba jednotlivci
-Nástup: ihneď
pracovná doba:
- 6 dní /8-10 hodín denne vrátene 1/2 hod. prestávky
Plat:
masérka - od 1800€ Netto/mesiac
Platové podmienky závisia od predchádzajúcich skúseností, odbornosti a jazykových znalostí
+ 13. a 14. plat
Ubytovanie zadarmo v ubytovaní pre zamestnancov v dvojlôžkových izbách so sprchou a WC, TV, WIFI v hoteli zadarmo a strava aj počas voľných dní zadarmo
Úroveň jazyka:
- taliansky jazyk B1-B2, nemecký a anglický jazyk A2
Požiadavky na zamestnancov:
masérka - vyučená s praxou minimálne 1-2 roky, referencie
Pracovné oblečenie:
masérka - biele nohavice a biele topánky, od zamestnávateľa dostane tričko s logom hotela

Jedná sa o luxusný wellness 4*hotel s 36 izbami, reštauráciou s polpenziami (4-5 chodové menu) a A la Carte reštauráciou pre 20 hostí, barom a terasou pre cca. 120 hostí a wellness centrom so saunami a masážami, soláriom, bazénom na hornom poschodí hotela s výhľadom na Dolomity a fitness.

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Cudzie jazyky

taliansky - pokročilá: B1 a B2

nemecký - elementárna: A1 a A2

anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206