Pizza kuchár/ka v Á la Cárte reštaurácii v Nauders v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 22.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 pizza kuchára/-ku do Á la Cárte reštaurácie s pizzeriou a barom v obci Nauders v Tirolsku v Rakúsku na letnú sezónu do konca septembra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od decembra.
Zmluva s rakúskym zamestnávateľom
Akceptované aj páry
Nástup: ihneď
Pracovná doba:
6 dní/48 hodín týždenne
Plat:
pizza kuchár/ka - 2100 - 2400€ Netto/mesiac
Platové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich skúseností a praxe, odbornosti, jazykových znalostí
Ubytovanie v blízkosti hotela v malom byte (28 m2) pre zamestnancov s kúpeľňou a kuchynkou zadarmo a strava (3 x denne) aj počas voľna zadarmo
Úroveň jazyka:
pizza kuchár/ka - nemecký alebo anglický alebo taliansky jazyk B1
Požiadavky na zamestnancov:
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na jednotlivých pozíciách, referencie (ak sú k dispozícii, ak nie tel. čísla na predchádzajúcich zamestnávateľov), vyučení v odbore (šéfkuchár a kuchári, čašníci)
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou protišmykovú obuv a čašníci obuv čiernej farby
Nie sú povolené zvieratá
Benefity:
20% zľava vo fitness a wellness centre blízko reštaurácie, 20% zľava na tovar v hotelových obchodoch, 20% zľava na prenocovanie v rodinných hoteloch, 20% zľava na vlastnú módnu značku

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

taliansky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205