Referent oddelenia vnútornej prevádzky a údržby majetku TSK

Spoločnosť: Trenčiansky samosprávny kraj
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum nástupu: 01.07.2023
Dátum platnosti ponuky: 22.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spracováva dochádzkovú agendu zamestnancov na oddelení,
- zabezpečuje nákupy pre sekretariáty predsedu a riaditeľa úradu,
- vykonanie a vyhodnotenie prieskumu trhu, vyhotovuje požiadavky na vystavenie objednávok
- podieľa sa na príprave priestorov pre rokovanie Zastupiteľstva TSK,
- zabezpečuje občerstvenie na akcie organizované TSK a na zasadnutie Zastupiteľstva
- pripravuje priestory pre rokovania poslaneckých klubov, komisií a mimoriadnych zasadaní,
- zabezpečuje priestory kongresovej sály a zasadačky č. 226 pre akcie organizované Úradom TSK, a žiadateľmi o pridelenie priestorov pre mimoúradné akcie,
- vedie evidenciu nájomníkov v budove Úradu TSK,
- vyhotovuje požiadavky na vystavenie faktúr úhrad nájomného a doručuje nájomcom,
- kontroluje dodržiavanie, pravidelnosť platieb nájomcami,
- vyhotovuje požiadavky na vystavenie objednávky na tlačoviny,
- vedie evidenciu prijatých tlačovín, odbornej literatúry, brožúr, pomôcok, zbierok zákonov, odborných publikácií atď. a vedie prehľad o ich manipulácii,
- ovláda prácu v elektronickom systéme správy registratúry, spracováva registratúrne záznamy a spisovú dokumentáciu,
- spracováva podklady pre vyhotovenie návrhu do rozpočtu TSK,
- vedie evidenciu došlých faktúr a zabezpečuje vykonanie finančnej kontroly na došlých faktúrach
- eviduje doručenú a odoslanú internú poštu a sleduje časové lehoty vybavenia,
- eviduje písomnosti za daný úsek,
- spolupracuje so zamestnancami úradu TSK pri výkone svojich agend,
- zodpovedá za zastupiteľnosť svojej osoby pri zastupovaní v priestoroch podateľne počas nutnej prestávky v čase obeda a iných dôvodov opustenia pracoviska
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadených zamestnancov

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2206