Štátny radca, vyšší súdny úradník

Spoločnosť: Krajský súd v Bratislave
Miesto výkonu práce: Bratislava-Staré Mesto
Základná zložka mzdy (v hrubom): 786,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.07.2023
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti,Štátna správa

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

koncepčné činnosti pri výkone súdnictva na úrovni orgánu, ktorý vykonáva štátne záležitosti, vyhodnocovanie výsledkov a v príprava podkladov na rozhodovanie na úseku výkonu súdnictva v zmysle príslušných ustanovení zákona
č. 549/2003 Z. z. o súdnych úradníkoch (ďalej len „zákon o súdnych úradníkoch“) a iných všeobecne záväzných právnych predpisov a podľa rozvrhu práce.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Outlook - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205