Čašník/čka s inkasom do hotela v obci Tschagguns, Rakúsko

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 06.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 4
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 čašníka/čku s inkasom do hotela v obci Tschagguns v okrese Bludenz vo Vorarlbergu v Rakúsku
Hotel s bazénom a saunou disponuje 28 izbami a s reštauráciou cca. do 45 - 50 hostí.
Sezónna práca do polovice októbra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v zimnej sezóne
Nástup: ihneď
Pracovná doba: 6 dni v týždni/49 hodín týždenne
Práca na smeny
Platové podmienky:
1700 EUR Netto/mesiac, rakúska kolektívna zmluva
-ubytovanie je poskytované v hoteli v jednoposteľových izbách zadarmo a strava (3 x denne) rovnako zadarmo
Pracovná náplň:
- prijímanie objednávok a obsluha hostí, práca s pokladňou (kasírovanie nápojov), schopnosť niesť na jednej ruke aspoň 3 taniere
Jazykové znalosti:
nemecký jazyk - komunikatívna znalosť B1
Ďalšie požiadavky:
- požadovaná prax aspoň 1 rok ako čašník/čka
- je potrebné si doniesť tmavé nohavice, čiernu a bielu košeľu a obuv čiernej farby
Zamestnávateľ poskytuje zástery a tričká
Zamestnanci z Rakúska, Chorvátska, Maďarska

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208