Opatrovateľka / Asistentka

Spoločnosť: Dom pokojnej staroby n.o., Gbely
Miesto výkonu práce: Gbely (Skalica)
Základná zložka mzdy (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Dátum platnosti ponuky: 09.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Opatrovateľská starostlivosť o seniorov - pomoc pri sebaobslužných úkonoch (hygiene, stravovaní, obliekaní, mobilite, motorike), pomoc pri základných sociálnych aktivitách, pomoc pri úkonoch starostlivosti.

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206