Obchodný zástupca

Spoločnosť: Excel Media Group, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Humenné, Michalovce
Dátum platnosti ponuky: 09.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kolegu/gyňu, ktorý/á sa chce realizovať v akvizíciách nových klientov, rovnako bude v kontakte s už existujúcimi klientmi. Zároveň hľadáme niekoho, kto dokáže trpezlivo počúvať našich klientov a má chuť plniť ich predstavy a požiadavky.

Čo bude Vašou pracovnou náplňou?

Predaj produktov a služieb spoločnosti Excel Media Group.
Starostlivosť o súčasných a nových klientov.
Aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
Analyzovanie potrieb existujúcich klientov a následné vytváranie cenových ponúk.
Získavanie nových klientov (akvizícia).
Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja.
Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
Participácia na pridelených úlohách.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - vysoká

Filtrovať ponuky podľa

1/2206