BI Specialist junior

Spoločnosť: EMARK s.r.o.
Miesto výkonu práce: Bratislava-Karlova Ves
Dátum platnosti ponuky: 09.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Popis pracovnej pozície:

- Implementácia Qlik a súvisiacich nástrojov pre klientov po metodickej aj technickej stránke
- Spolupodieľanie sa na analýze požiadaviek klienta a tvorba riešenia – samostatne ako aj v spolupráci so seniorom, Business Developerom či Presales Špecialistom
- Tvorba dátových modelov, ETL procedúr, SQL výberov, reportov, analýz, what-if modelov, dashboardov, mashupov
- Poradenstvo pri nastavovaní reportov a analýz, komunikácia s klientom
- Možnosť školiť užívateľov pre prácu s Qlik s vytvorenými modelmi, reportami

Odborné požiadavky:

- Skúsenosti s SQL databázami alebo programovaním
- Zvládnutie MS Office nástrojov
- Skúsenosti s VB sú výhodou
- Skúsenosť s BI nástrojmi, kontrolingom /reportingom sú výhodou
- Znalosti javascript, visual basic, c#, SQL alebo iného programovacieho jazyka sú výhodou
- Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom
- Vzdelanie v oblasti technického, ekonomického alebo manažérskeho smeru

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Cudzie jazyky

anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205