Koordinátor stretnutí rodinného kruhu – sociálny pracovník

Spoločnosť: Centrum pre deti a rodiny Sabinov
Miesto výkonu práce: Sabinov
Základná zložka mzdy (v hrubom): 1173,50 € za mesiac
Dátum nástupu: 01.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 15.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 24
Pracovná oblasť: Sociálne služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Obsadzovaná pracovná pozícia:
Koordinátor stretnutí rodinného kruhu – sociálny pracovník (ďalej len „koordinátor SRK“) / Pilotný projekt

Požiadavky na uchádzača:
1. Kvalifikačný predpoklad:
• splnenie kvalifikačného predpokladu v zmysle zákona č. 219/2014 Z.z. z o sociálnej práci a o podmienkach na výkon niektorých odborných činností v oblasti sociálnych vecí a rodiny a o zmene a doplnení niektorých zákonov
a ukončený akreditovaný výcvik kordinácia a facilitácia konferenčného modelu práce s rodinou *
*(V prípade, že uchádzač nemá ukončený akreditovaný výcvik kordinácia a facilitácia konferenčného modelu práce s rodinou, CDR môže vytvoriť podmienky týkajúce sa financovania výcviku, ktoré konkrétne dohodne s vybraným uchádzačom).
2. Bezúhonnosť
3. Zdravotná spôsobilosť
4. Psychická spôsobilosť preukázaná v zmysle § 58 zákona č. 305/2005 o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov ( ďalej len zákon č. 305/2005 Z.z.) – doloží len úspešný uchádzač pred uzavretím pracovnej zmluvy
5. Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
6. Počítačové zručnosti: Microsoft Office - Word, Excel, Outlook, Power Point
7. Oborné znalosti: zákon č. 305/2005 Z.z. , zákon č. 36/2005 Z.z. Zákon o rodine, Dohovor o právach dieťaťa, vedomosti o konferenčných modeloch práce,
8. Osobnostné predpoklady: komunikativnosť, organizačné schopnosti, flexibilita, empatia, schopnosť aktívne počúvať, schopnosť motivovať, mobilizovať jednotlivcov, schopnosť identifikovať zdroje rodiny
9. Prax v odbore vítaná
Platové podmienky: v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2208