Konzultant predaja - Nitra. Fix 970€+ príplatky

Spoločnosť: Alza.sk s. r. o.
Miesto výkonu práce: Nitra
Dátum platnosti ponuky: 10.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Predajná sieť je miesto, kde to v Alza.sk žije.

Sme rýchlo rastúca firma s dlhoročnou históriou pôsobenia. Do nášho tímu predajcov hľadáme odhodlaného človeka, telom aj dušou obchodníka, ktorý sa nebojí výziev a chce na sebe pracovať a posúvať sa spolu s Alza.sk.

Ak veríš, že si pre nás ten pravý, neváhaj a pošli nám životopis.

Čo ťa čaká?

❤ Budeš prvý kontakt so zákazníkom – oslovíš a pomôžeš zákazníkom pri výbere produktu či vybavení reklamácie.
❤ Aktívny predaj je základ – zachrániš nejeden mobil, stačí len ponúknuť naše skvelé služby.
❤ Telefonický predaj služieb – vieš, aké služby v Alze môžeš ponúknuť k mobilu či PC?
❤ Môžeš oslovovať firmy – B2B je nevyčerpateľná studnica klientov s potenciálom vyššieho zárobku.
❤ Tvoj rozvoj je kľúčový aj pre nás – prvé týždne ťa čaká adaptačný proces pre úspešný štart predajcu. Následne sa môžeš školiť v rôznych oblastiach po celú dobu pôsobenia v Alza.sk.
❤ Inovácie a novinky v IT – zažiješ ako funguje predaj v inovatívnej firme zameranej na najrôznejší tovar a novinky z elektra aj kozmetiky.
❤ Tímová práca – veríme, že MY je viac ako TY, a preto ti na pobočke bude celý tím oporou.
❤ Dlhodobá spolupráca – staneš sa súčasťou modernej a rýchlo rastúcej firmy.

Čo na to potrebuješ?

✅Skúsenosti s predajom sú nutný základ, na ktorom vieme stavať.
✅ Nadšenie a chuť predávať – si obchodník telom aj dušou.
✅ Orientácia na zákazníka – zabezpečiť zákazníkovi 5 hviezdičkovú službu je náš cieľ.
✅ Flexibilita – vieš sa rýchlo učiť a chceš sa ďalej vzdelávať.
✅ Komunikačné zručnosti – s úsmevom na perách sa nebojíš prihovoriť našim zákazníkom.
✅ Asertívny prístup – si kreatívny a otvorený novým názorom a možnostiam.

A na rovinu:
nepôjde o prácu za pultom, kde sa celý deň len stojí a blokuje. Ako sme napísali na začiatku, predajňa Alza.sk je miesto, kde to žije a rovnakú energiu čakáme aj od našich predajcov.

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208