Kurič - energetik - údržbár

Spoločnosť: Školský internát
Miesto výkonu práce: Bratislava-Dúbravka
Dátum platnosti ponuky: 28.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP,Technické a manuálne prierezové zamestnania,Energetika, plyn a elektrina

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Údržbár:
- údržba objektu, opravy zariadenia a vybavenia,
- drobné inštalatérske práce, murárske práce, stolárske práce, zámočnícke práce,
- údržba areálu budovy (zimná údržba, kosenie trávnatých plôch, orezávanie kríkov a stromov),
- vykonávanie ostatných pomocných prác v zariadení podľa pokynov nadriadeného pracovníka.
Kurič - energetik:
- obsluha automat. nízkotlak. kotolne pochôdzkou v zmysle SÚBM č. 25/1984 Z.z. a MPP,
- vykonávanie bežnej údržby v kotolni,
- kontrola tech. stavu rozvodov ÚK, TÚV, SV a hydrantovej siete a dodávateľsky zabezpečovať príp. opravy,
- pomocné údržbárske práce na rozvodoch ÚK, TÚV, SV a kanalizačných rozvodov a odpadovej vody,
- sledovanie termínov odbor. prehliadok a skúšok tlak. zariadení, plyn. zariadení, tech. elekt. zariadení a následne dodávateľsky zabezpečiť ich vykonanie počas prevádzky,
- mesačné odpočty na odb. miestach pre potreby refakturácie,
- riadiť tepelné hospodárstvo a sledovať jeho ekonomiku.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2204