Asistentka - Telefonistka

Spoločnosť: SMILLE s.r.o.
Miesto výkonu práce: Nové Zámky
Základná zložka mzdy (v hrubom): 12 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 10.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama,Remeslá a osobné služby,Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme skúsenú Asistentku - Telefonisku, úlohou je dohodnutie stretnutí klientov pre našich obchodných zástupcov, logistika a administratívne prace.
Požiadavky:
- Skúsenosti s osobným kontaktom s klientami a komunikáciou po telefóne.
- Bydlisko Nové Zámky
- Práca na je možná aj na Dohodu - Brigádu, alebo Živnosť. Podrobnejšie informácie si dohodneme pri sobnom pohovore.
- Práca s MS Excel, MS Word a E- mail su nutnou podminkou.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2208