Kuchár v hotelovej kuchyni

Spoločnosť: SCP - PSS, s.r.o.
Miesto výkonu práce: Ružomberok
Základná zložka mzdy (v hrubom): 6,34 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 30.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Organizovanie práce sebe a ostatným podriadeným v kuchyni
- Plánovanie týždenného menu a účasť na príprave jedálneho lístka
- Spolupráca pri zostavovaní špeciálnej dennej ponuky
- Príprava zložitého menu
- Príprava á la cart jedál podľa platného jedálneho lístka
- Príprava studených jedál a šalátov
- Sledovanie skladového hospodárstva a šetrné narábanie so surovinami
- Príjem a výdaj surovín a tovaru na sklad a zo skladu
- Zadávanie požiadavky na objednávky tovaru
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
- Dodržiavanie hygienických štandardov a zásad (HACCP)
- Dodržiavanie platnej legislatívy, technických postupov, noriem a kalkulácií
- Zodpovednosť za plynulý chod kuchyne
- Zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205