Hlavný/á čašník/ka do 4*hotela v meste Livigno v Taliansku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Taliansko
Dátum platnosti ponuky: 30.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 3
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 hlavného/-ú čašníka/-čku Chef de Rang do 4* hotela v meste Livigno v regióne Lombardia v talianskych Alpách blízko švajčiarskej hranice.
Jedná sa o letnú sezónu do 13.09. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať v zimnej sezóne od decembra do mája 2024.
Zmluva s talianskym zamestnávateľom
Nástup: ihneď
Pracovná doba:
40 hodín týždenne/8 - 9 hodín denne podľa sezónnosti
Práca na smeny
Plat:  1500€ Netto/mesiac
Sprepitné dostávajú čašníci priamo od hostí alebo sa delí medzi zamestnancov
Ubytovanie a strava:
v hoteli alebo v blízkosti hotela (5 minút pešo) v dvojlôžkových izbách so sprchou, WC a WIFI zadarmo a strava (3 x denne) aj počas voľna zadarmo
Úroveň jazyka:
- taliansky a anglický jazyk B2, výhodou aj nemecký jazyk
Pracovná náplň:
- podávanie raňajok formou bufetu (07:00 do 10:00), obedov vo forme polpenzií a A la Carte (od 12:00 do 19:00 hod.) a večerí (od 19:00 do 22.00 hod.)
Požiadavky na zamestnancov:
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na jednotlivých pozíciách, čašníci s praxou na hoteloch alebo v reštauráciách
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie:
- čierne nohavice/sukňa a čierne topánky a biela košeľa/blúzka
Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom zástery
Nie sú povolené žiadne zvieratá
V hoteli pracuje 10 zamestnancov z Talianska, Argentíny a Rumunska
Benefity:
- zľavy na mestské služby (fitness, bazén, miestne kúpele, skipassy,...)
4* hotel disponuje izbami s 57 izbami, reštauráciou s polpenziami a A la Carte pre 80 hostí a s barom spolu pre 130 hostí

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

taliansky - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206