Referent oddelenia investícií TSK

Spoločnosť: Trenčiansky samosprávny kraj
Miesto výkonu práce: Trenčín
Dátum platnosti ponuky: 04.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- zabezpečuje plnenia úloh vyplývajúcich z pôsobnosti oddelenia na úseku investícií,
- zabezpečuje prípravu a realizáciu investičných akcií v rozsahu stanovenom Organizačným poriadkom Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja,
- zodpovedá za včasné, efektívne, správne a kvalitné plnenie úloh za svoj úsek pôsobenia na oddelení investícií,
- aktívne sa podieľa na tvorbe vnútorných smerníc, zásad, štatútov, príkazov a pokynov potrebných pre kvalitný a nepretržitý technický a administratívny chod úradu zamestnancami oddelenia investícií
- kontroluje si plnenie uložených úloh a zabezpečuje ich plnenie,
- dbá o svoj neustály odborný rast štúdiom priebežne vydávaných právnych predpisov, ako i účasťou na odborných špecializovaných školeniach a seminároch,
- zabezpečuje inžiniersku činnosť na investičných akciách, podľa rozpočtu schváleného zastupiteľstvom TSK,
- zabezpečuje podklady, na základe ktorých sa pripravuje realizácia stavby /investičný zámer, projektová dokumentácia, návrhy technických riešení, zmluvy/
- sleduje a koordinuje investičnú výstavbu v sociálnych, školských, zdravotníckych, a kultúrnych zariadeniach v pôsobnosti TSK,
- kontroluje postup prác podľa časového plánu stavby a kontrola zhotoviteľa na dodržiavanie termínov výstavby,
- pripravuje investičné akcie – zabezpečovanie predprojektovej a projektovej prípravy územného rozhodnutia, stavebného povolenia, kolaudačného rozhodnutia,
- preberá investičné akcie od dodávateľov po ich ukončení a zabezpečuje užívacie povolenia stavieb, alebo ich častí,
- spolupracuje s príslušnými pracovníkmi na overovaní rozpočtových nákladov pripravovaných a realizovaných stavieb v rámci TSK,
- vykonáva ďalšie odborné činností podľa príkazov vedúceho Odboru investícií
- operatívne plní ďalšie úlohy uložené predsedom a riaditeľom úradu súvisiace so zabezpečovaním úloh Úradu TSK vo zverených oblastiach a iniciatívne predkladá návrhy a opatrenia smerujúce k skvalitňovaniu činnosti odboru i úradu

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Word - pokročilá

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft PowerPoint - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205