Pomocník na vysokotlakové umývanie vojenskej techniky - SZČO

Spoločnosť: JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.
Miesto výkonu práce: Lešť (vojenský obvod) (Zvolen)
Dátum platnosti ponuky: 10.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme pracovníkov na SZČO – Umývanie vojenskej techniky, stroje a zariadenia, používajú sa rôzne techniky ale prevažne vysokotlakové umývanie vapkou. Možnosť dlhodobej spolupráce. Garancia pracovných hodín a zárobku. Vhodné pre jednotlivca aj partie. Výhodné pre lokálnych: ZV, DT, LC, VK, KA okresy.

Platové podmienky.
€7.00 hod/ bez ANJ. €8.00 hod/ s ANJ. od €1.516 – €1.733 /mesačne Práca na SZČO.

Práca 10 hod / deň.
Pracujete 5 dni v týždni.
cca 216 hod mesačne.

Pomocný pracovníkov – Vysokotlakové umývanie ťažkej vojenskej techniky, stroje a zariadenia, obrnené vozidla, tanky, pásové a kolesové vozidla, stroje a zariadenia používané na vojenskom tréningovom procese. Práca je na SZČO, podmienka práce min 3 mesiace a dlhšie. Preferujeme serióznych záujemcov ktorý majú zmysel pre zodpovednosť, dochvíľnosť, plnia zadania v práci, majú záujem o prácu min na 3 a viac mesiacov. Kandidát by mal byť fyzicky zdatný, ochotný pracovať v mokrom prostredí – pracovné ochranné pomôcky, oblečenie pre dané prostredie zabezpečené okrem obuvi. Zabezpečíte si gumáky. Tréning poskytnutý na mieste. Vhodné pre jednotlivca alebo partiu. Výhoda ak mate vlastné auto a ste z okolia Zvolen , Detva, Krupina, Veľký Krtíš , Lučenec okresu. Výhoda ak jeden z partie má znalosť ANJ – avšak nie je to však podmienka, prijímame aj bez znalosti ANJ.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

slovenský - vysoká: C1 a C2

anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2206