Recepčný/á (m/ž) do 4*hotela v Zell am See v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko (Zell am See)
Dátum platnosti ponuky: 30.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 recepčnú (m/ž) do 4* hotela v Zell am See v Salzburskom regióne v Rakúsku na celoročnú prácu. Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom po skúšobnej dobe na dobu neurčitú
-Nástup: ihneď
Prac. doba: 5 dni v týždni/40 hodín týždenne
-Plat:
1600 - 1800 Euro Netto/mesiac
Ubytovanie vzdialené 15 minút od hotela (jednolôžková izba s WC, sprcha, TV, WIFI) zadarmo a strava 3 x denne zadarmo aj počas voľných dní v hotelovom komplexe
Úroveň jazyka:
- Nemecký a anglický jazyk B2
Ďalšie požiadavky:
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti v 4* hoteloch
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, priateľskosť
Pracovné oblečenie:
- čierne nohavice, čierne topánky
Zamestnávateľ poskytuje vrchnú časť oblečenia

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Filtrovať ponuky podľa

1/2205