Vrátnik

Spoločnosť: JJ ELECTRONIC, spol. s r.o.
Miesto výkonu práce: Čadca
Základná zložka mzdy (v hrubom): 4,30 € za hodinu
Dátum nástupu: 01.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 16.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Zabezpečovanie a kontrolovanie vstupu a výstupu ľudí zo strážených objektov
Evidencia prichádzajúcich a odchádzajúcich návštevníkov do knihy návštev
Zabraňovanie vstupu nepovolaným osobám a nepovolenému prejazdu vozidiel
Vykonávanie pravidelných obchôdzok
Nahlasovanie a oznamovanie požiarov, krádeží , porúch a pod.
Informovanie a navigovanie návštevníkov v rámci objektu
Vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby majetku zamestnávateľa
Udržiavanie čistoty a poriadku v areáli zamestnávateľa
Odstraňovanie snehu a ľadu z chodníkov a komunikácií v zimných mesiacoch
Údržba zelene v areáli zamestnávateľa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2204