Automechanik v servise nákladných vozidiel

Spoločnosť: TEMPUS GROUP a.s.
Miesto výkonu práce: Košice-Juh
Dátum platnosti ponuky: 16.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Predaj a servis motorových vozidiel

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Úspešne si absolvoval Strednú odbornú školu automobilovú?
Vieš už ale, kam budú smerovať tvoje ďalšie kroky po absolvovaní školy? Máme pre teba skvelé správy!
Pre autorizovaný servis IVECO a TATRA hľadáme šikovných absolventov Strednej odbornej školy automobilovej v odbore automechanik, autotronik.
Nastúpiš k nám na trvalý pracovný pomer . Pod odborným dohľadom skúsených kolegov budeš v priebehu niekoľkých mesiacov získavať prax a skúsenosti pre tvoju cieľovú pozíciu, na ktorej sa dohodneme na osobnom pohovore, a na ktorú ťa budeme cielene pripravovať.
Okrem ukončeného vzdelania v odbore a platného vodičského preukazu B je potrebné aby si bol tímový hráč, no zároveň vedel pracovať samostatne, mal proaktívny prístup a záujem o rozvoj a uplatnenie v odbore, ktorý si vyštudoval. My ťa zato odmeníme nielen finančne ale postaráme sa i o tvoj odborný a osobný rast nielen individuálnym prístupom ale i hodnotnými odbornými školeniami.
V prípade záujmu sa vieme dohodnúť po skúšobnej dobe na rozšírení vodičského preukazu o skupiny C,E a neskôr i D.

Chceš využiť nami ponúkanú možnosť ?
Jediné, čo potrebuješ spraviť je pripraviť si stručný životopis a poslať nám ho ako reakciu na tento inzerát. Následne sa s tebou skontaktujeme a zladíme na termíne krátkeho pohovoru, na ktorom sa o tvojej budúcej práci dozvieš oveľa viac. Vidíme sa?

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206