Vodič autobusu - prevádzka Kežmarok

Spoločnosť: Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť
Miesto výkonu práce: Kežmarok
Základná zložka mzdy (v hrubom): 5,93 € za hodinu
Dátum platnosti ponuky: 11.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

* vodič cestných motorových vozidiel kategórie M2 a M3 s viac ako 9 miestami na sedenie vrátane vodiča. ( * vedenie autobusu)
* obsluha elektronickej pokladne - mijola, vesna, (výdaj cestovných lístkov) - záujemca o prácu vodiča prejde školením na konkrétny typ elektronickej pokladne
* dobíjanie dopravných kariet
* práca s hotovosťou
* včasné odovzdávanie tržieb
* denná kontrola technického stavu vozidla a to nielen pred začiatkom jazdy, ale i v priebehu dennej prevádzky a po ukončení denného výkonu vozidla
* včasné hlásenie porúch prípadne odstránenie drobných závad na vozidle
* udržiavanie vozidla v poriadku a čistote
* dodržiavanie pracovnej disciplíny

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208