Operatívny zamestnanec pošty - Nové Zámky

Spoločnosť: Slovenská pošta, a.s.
Miesto výkonu práce: Nové Zámky
Dátum nástupu: 01.07.2023
Dátum platnosti ponuky: 31.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho pridelenej pošty, poštmajstra, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca alebo poštového doručovateľa v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto.
V čase dočasného výkonu funkcie vedúceho pošty, pokiaľ nie je obsadené niektoré pracovné miesto na tejto pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na niektorom pracovnom mieste na tejto pošte vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Word - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2206