Kuchár/ka do 4* hotela v meste Elmen v Tirolsku v Rakúsku

Spoločnosť: JK Universal Consulting s.r.o.
Miesto výkonu práce: Rakúsko
Dátum platnosti ponuky: 19.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 5
Pracovná oblasť: Gastronómia

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme 1 kuchára/-ku do 4* hotela v meste Elmen v Tirolsku v Rakúsku. Hotel disponuje reštauráciou pre 50 hostí a terasou pre 90 hostí.
Letná sezónna práca do konca októbra, v prípade spokojnosti možnosť pokračovať počas zimnej sezóny od decembra do konca marca.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Páry sú vítané.
Nástup: čím skôr prípadne dohodou
Plat:
Kuchár - 1800 - 2100 Eur Netto a viac
Platové ohodnotenie záleží od odbornosti, praxe a jazykových znalostí
Pracovná doba: 5 dni v týždni/9 hodín denne alebo 6 dní v týždni/8 hodín denne
- ubytovanie pre zamestnancov v dome pre personál v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách s WIFI (spoločná kuchynka, WC, kúpeľňa) vzdialenom 10 minút pešo od hotela zadarmo
- zamestnanci majú zadarmo k dispozícii bicykle a elektrokolobežky
- strava tiež zadarmo.
Náplň práce:
- zhotovovanie jedál v reštaurácii A la Carte
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk B1
Požiadavky:
- len vyučení kuchári, predchádzajúce skúsenosti a prax z gastronómie minimálne 1 - 2 roky požadované
- v hoteli pracujú zamestnanci z Rakúska, Slovenska a Maďarska
Pracovné oblečenie:
- rondon poskytuje zamestnávateľ, nohavice a topánky priniesť so sebou
Benefit:
- zamestnanci môžu počas voľna využívať zadarmo wellness

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Cudzie jazyky

nemecký - pokročilá: B1 a B2

Filtrovať ponuky podľa

1/2208