Stredoškolský učiteľ IT a elektrotechnických predmetov

Spoločnosť: Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, Košice
Miesto výkonu práce: Košice-Sever
Dátum platnosti ponuky: 03.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport,IT a telekomunikácie

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Základné odborné požiadavky:
• pokročilá znalosť práce s počítačom,
• pokročilá znalosť kancelárskeho balíka MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
• znalosti z odboru elektrotechnika a priemyselná informatika,
• základná znalosť sieťových technológií
Rozšírené požiadavky:
• odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. §23,
• vítaná základná znalosť OS Linux,
• vítaná znalosť správy serverov a sieťových služieb,
• vítaná znalosť implementácie sieťovej bezpečnosti a automatizácie v počítačových sieťach,
• inštruktorská kvalifikácia v oblasti Cisco sieťového programu je výhodou,
• ukončené doplnkové pedagogické štúdium je výhodou.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky

anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače

Internet - vysoká

Microsoft Windows - pokročilá

Java - pokročilá

C, C++ - pokročilá

HTML - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205