Hlavný zamestnanec verejného obstarávania

Spoločnosť: Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Miesto výkonu práce: Prešov
Dátum nástupu: 12.06.2023
Dátum platnosti ponuky: 26.05.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva,Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- zabezpečovať a zodpovedať za kompletný proces verejného obstarávania zákaziek na dodanie tovaru, poskytnutie služby alebo vykonanie práce a poskytovať poradenskú činnosť pre jednotlivé oblasti
- zabezpečovať proces obstarávania v organizácii, zabezpečovať vyhlásenie súťaží, podklady pre vyhodnotenie a oznamovať výsledky súťaží
- zabezpečovať vyhlásenie súťaží, spôsobom stanoveným všeobecne záväznými právnymi predpismi a osobitnou vnútornou organizačnou normou SÚCPSK
- spracovávať, posudzovať správnosť postupov a následne predkladať riaditeľovi organizácie požiadavky oblastí na objednávky tovarov, služieb a prác
- v spolupráci s ostatnými organizačnými útvarmi riaditeľstva SÚC PSK a oblastí zabezpečovať vyhotovenie objednávok a spracovanie súvisiacej dokumentácie
- prostredníctvom riaditeľa metodicky riadiť proces verejného obstarávania na príslušných oblastiach
- spracovávať, posudzovať správnosť postupu a následne predkladať riaditeľovi organizácie požiadavky oblastí na objednávku tovarov, služieb a prác
- v rámci vlastnej pôsobnosti zverejňovať dokumenty na webovom sídle organizácie, v Centrálnom registri zmlúv vedenom Úradom vlády a/alebo na webovom sídle Úradu verejného obstarávania podľa zákona o slobode informácií v znení neskorších predpisov a zákona o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Filtrovať ponuky podľa

1/2205