Samostatný odborný zamestnanec

Spoločnosť: Pohronské osvetové stredisko v Žiari nad Hronom
Miesto výkonu práce: Žiar nad Hronom
Dátum nástupu: 01.07.2023
Dátum platnosti ponuky: 15.06.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Samospráva

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Činnosť v oblasti: výchova a vzdelávanie dospelých, manažment, marketing, animácia, riadenie, metodika, realizácia organizačných činností, výber vhodných metód, foriem, prostriedkov, poradenská a konzultačná činnosť, poskytovanie informácií, plánovanie (aj finančné), hodnotenie, organizovanie a realizácia činnosti, samotná realizácia voľnočasových aktivít, práca s neprofesionálnymi umelcami, spracovanie projektov, administratívna činnosť, rôzne iné zabezpečovanie kultúrno-osvetovej činnosti, práca v teréne (v okresoch BS, ZC, ZH) s aktívnymi tvorcami kultúrnych hodnôt s upriamením na okres Banská Štiavnica. Ochota pracovať vo voľných dňoch aj nad rámec vymedzeného pracovného času.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Microsoft Excel - pokročilá

Microsoft Word - pokročilá

Filtrovať ponuky podľa

1/2205