Bagrista v zahraničí

Spoločnosť: Fin Partner Personal s. r. o.
Miesto výkonu práce: Taliansko, Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Kysucké Nové Mesto, Martin, Turčianske Teplice
Dátum platnosti ponuky: 06.08.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: práca na živnosť
Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Fin Partner Personal, s.r.o

Hľadáme šikovných bagristov pre prácu so solárnymi panelmi

Miesto výkonu práce : Slovensko/Rakúsko/Nemecko/Taliansko/ Česko
Benefity pre zamestnanca - zabezpečené ubytovanie
- hradené cestovné náklady za prácou
- poistenie zdarma (rizikové,zodpovednosť za škodu)
Výplata každé dva týždne
Mesiac- 2500/3000 EUR

Požiadavky
manuálna zručnosť
vlastné auto ( v prípade skupiny minimálne 2 ludí a viac postačuje ak ma auto len jeden človek)
zodpovednosť

Nemecký jazyk - výhoda
Prax je vítaná nie je však podmienkou

V prípade záujmu o túto prácu prosím zaslať životopis na dole uvedenú e mailovú adresu. Prosím uviesť pracovnú pozíciu v emaili
e-mail : personalfin.partner@gmail.com

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2208