Pomocný elektrotechnik

Spoločnosť: MS Electrical Services s.r.o.
Miesto výkonu práce: Humenné
Dátum platnosti ponuky: 30.11.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Ste vyučený elektrotechnik podľa §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.?
Hľadáte prácu, v ktorej získate alebo zužitkujete svoje doterajšie skúsenosti?
Túžite sa kariérne posúvať?

Ak ste na všetky otázky odpovedali „ÁNO“, tak táto ponuka je práve pre Vás! Naša firma MS Electrical Services s.r.o. rozširuje svoj kolektív o nových členov elektrikárov.

Náplň práce
• čítanie technickej dokumentácie
• vykonávanie pomocných elektroinštalačných prác
• pomoc pri diagnostike porúch a následná oprava zariadení a prístrojov

Práca sa vykonáva prevažne v Košiciach a okolí, v Prešove a okolí, a taktiež aj v okolí Humenného. Za prácou sa vyráža z Humenného služobnými automobilmi.

Možnosť nadviazania spolupráce aj so SZČO. Čiže, kľudne aj živnostníci nás môžu osloviť :)

Mzdové podmienky (brutto)
od 700 EUR/mesiac (TPP)
od 5 EUR (živnosť)

Uvedená výška mzdy/odmeny predstavuje minimálnu garantovanú sumu. Mzda bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a skúsenosťami.

Možnosť nástupu: ihneď

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Filtrovať ponuky podľa

1/2206