Operátor/líder

Spoločnosť: STRÄHLE HESS SLOVAKIA s.r.o.
Miesto výkonu práce: Topoľčany
Dátum platnosti ponuky: 24.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- Vykonávanie dohľadu nad dennou/ týždennou/ mesačnou produkciou v stanovených množstvách a požadovanej kvalite
- Sledovanie objemov produkcie na dennej báze a operatívne riešenie situácií pri výrobe pod stanovenými cieľmi
- Upozorňovanie na prípadné nedostatky na strane operátorov v dôsledku nerešpektovania stanovených pravidiel
- Dohľad nad kvalitou produkcie, aby bola v súlade s definovanými požiadavkami z oddelenia kvality
- Dohľad nad výkonom dennej základnej údržby strojov zamestnancami podľa stanovených požiadaviek a inštrukcií
- Zabezpečovanie okamžitej podpory zo strany údržby v prípade nečakaných porúch a odstávok
- Zodpovednosť za presnú evidenciu vyrobených množstiev, zmätkovitosti, reworku a zaznamenaných prestojov vo výrobe, ktorá je sledovaná na hodinovej báze
- Reporting denných výsledkov za svoju zmenu na základe firemných procedúr
- Zodpovednosť za plánovanie operátorov a organizáciu ich práce na základe ich kvalifikácie (podľa matice zastupiteľnosti) v rámci operácií, na ktoré sú zaškolení a kde dosahujú najlepšiu efektivitu
- Organizovanie náhradnej práce v prípade výpadkov a prestojov v plánovanej výrobe
- Výroba produktov podľa stanovených pracovných postupov v požadovaných množstvách a v súlade s pravidlami kvality a bezpečnosti
- Vykonáva pomocné, prípravné a manipulačné práce podľa pracovných postupov a pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca
- Obsluha strojov a zariadení, štandardné činnosti súvisiace s nastavením stroja
- Priebežná/finálna kontrola kvality výrobkov
- Ukladanie, balenie a identifikácia (označenie) výrobkov
- Reportovanie výroby
- Príprava materiálov potrebných na výrobu (spolupráca s odd. logistiky)
- Dodržiavanie čistoty na pracovisku
- Dodržiavania pravidiel v zmysle BOZP
- A iné činnosti podľa príkazov nadriadeného zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Počítače

Internet - pokročilá

Microsoft Word - elementárna

Microsoft Excel - elementárna

Microsoft Outlook - elementárna

Filtrovať ponuky podľa

1/2205