Hlavný účtovník Trnava

Spoločnosť: P&P Construction s.r.o.
Miesto výkonu práce: Trnava
Dátum platnosti ponuky: 26.07.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti a správa účtovnej agendy (najmä účtovanie interných dokladov, cestovných príkazov, účtovanie pokladne, bankových výpisov),
- príprava a vypracovanie daňových priznaní (daň z príjmu, DPH, DzMV, Daň z nehnuteľnosti),
- príprava mesačnej a ročnej účtovnej uzávierky,
- práca so saldom, cash-flow, kontrola pohľadávok a záväzkov, zápočty,
- evidencia majetku,
- reporty a ekonomické podklady,
- archivácia a súvisiaca administratívna činnosť,
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a platnej legislatívy
- vypĺňanie štatistických výkazov
- spolupráca pri spracovaní mesačných reportov
- komunikácia s úradmi, daň. poradcom, audítorom

Platové podmienky:
1600€/1900€ mesiac

Zamestnanecké výhody, benefity
- príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia
-zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
-bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
-rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
ekonomika, financie

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Administrácia SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- precíznosť, zodpovednosť, ochota sa učiť
- analytické schopnosti a zameranie na detail
- predchádzajúce skúsenosti v SAP
- znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2206