Kuriér/kuriérka

Spoločnosť: MICHALEK TRANS spol. s r.o.
Miesto výkonu práce: Senec
Dátum platnosti ponuky: 24.09.2023
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby,Doprava

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

Hľadáme kuriéra/kuriérku na doručovanie zásielok Senec – okres Senec. Náplň práce: doručovanie a vyzdvihovanie zásielok vrámci meste Senec a okresu Senec, komunikácia so zákazníkmi, manipulácia so zásielkami, práca so scenerom a hotovosťou. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobými skúsenosťami v doprave a kuriérskych službách, dynamický kolektív, mzda vyplácaná načas. Práca na živnosť alebo HPP, fakturácia (plat) podľa výkonu, práca len v pracovné dní pondelok – piatok, víkendy a sviatky voľné. Požadujeme vodičský preukaz sk. B. Auto a mobilný telefón zabezpečujeme mi. Fakturácia od 1300,- EUR/ mesiac (záleží od šikovnosti horná hranica zárobku neobmedzená). Nástup: dohodou. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č.: 0904 690 515

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Filtrovať ponuky podľa

1/2206